Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grójcu z dn. 05.05.2022r.

Miło nam poinformować, iż nasze laboratorium otrzymało zatwierdzenie systemu jakości prowadzonych badań mikrobiologicznych, fizycznych i chemicznych wody do spożycia przez ludzi przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grójcu.
Laboratorium posiada zatwierdzenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego uprawniające do prowadzenia badań wody przeznaczonej do spożycia w ramach monitoringu: Decyzja HKN.9027.2.1.2022, z dnia 5 maja 2022r.

Powyższe zatwierdzenie pozwala na wykonywanie badań wody przeznaczonej do spożycia w zakresie:Laboratorium kieruje swoją ofertę w zakresie fizykochemicznych i mikrobiologicznych badań wody także dla zewnętrznych podmiotów gospodarczych produkujących wodę, osób prowadzących działalność gospodarczą (sklepy, punkty gastronomiczne, itp.) oraz dla osób prywatnych (właścicieli studni przydomowych).
Wysoka jakość usług jaka świadczona jest przez laboratorium zapewnia i gwarantuje kompetentny, doświadczony i wykwalifikowany personel oraz nowoczesne wyposażenie.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy.