Zadzwoń: 603 171 355
Fertico
wybierz dział:

Placówka Badawcza

Magazynowanie Spedycja Transport

Badania Laboratoryjne

  • DIAGNOSTYKA DLA ROLNICTWA

  • BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ I WIARYGODNOŚĆ

  • NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Laboratorium Instytutu Agronomicznego Fertico

Bezkonkurencyjna jakość i wiarygodność.

Instytut Agronomiczny Fertico działa od 2007 roku i jest polskim liderem w zakresie kompleksowych badań środków chemicznych dla rolnictwa, monitoringu agrofagów i precyzyjnych analiz gleby, wody i materiału roślinnego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i nowoczesnym technologiom oferujemy naszym klientom badaniom o najwyższym poziomie jakości.

Posiadamy certyfikaty GEP i GLP oraz upoważnienie GIORIN do prowadzenia badań skuteczności środków ochrony roślin oraz wykonywania badań pozostałości środków ochrony.

Diagnostyka dla rolnictwa

Najlepsza inwestycja dla Ciebie i Twojego gospodarstwa!

Dzięki badaniom i analizom agronomiczonym podejmiesz właściwe decyzje w zakresie ochrony i nawożenia roślin oraz doboru materiału roślinnego.

Oferujemy kompleksowe i precyzyjne badania oraz analizy. Korzystając z nich dowiesz się więcej o Swoich uprawach i glebie.

Precyzyjne badania ułatwiają poszerzanie kanału sprzedażowego Twoich plonów – również na dalekie rynki.

Nasze technologie

Identyfikacja chorób roślin. Diagnostyka podłoży i wody na obecność patogenów. Badanie wyrobów konsumpcyjnych.
Dokładna i szybka diagnostyka patogenów z użyciem techniki QuickPCR®. Identyfikacja przed pojawieniem się objawów. Badanie odporności patogenów na substancje aktywne.
Badanie zawartości makro i mikroelementów w częściach roślin, glebie, wodzie. Analiza różnego rodzajów parametrów jakościowych i ilościowych m.in. pasz, nasion, ziarna zbóż, owoców i innych produktów.
Mikrocząsteczkowe badania pozostałości środków ochrony roślin w materiale roślinnym, paszach, glebie, wodzie i produktów spożywczych. Badanie własności fizykochemicznych środków ochrony roślin. Badanie zawartości mykotoksyn rolnych.

W naszej ofercie

Rozpoczęcie badań w laboratorium w Grójcu już od nowego sezonu. Zapraszamy!

Kontakt telefoniczny: 603 171 355