Diagnostyka dla rolnictwa - precyzyjne badania oraz analizy

Aktualne oferty pracy

Dyrektor sprzedaży i marketingu

Doradca Klienta Zagranicznego

Doradca Klienta

Technik ds. doświadczeń

Miejsce pracy: mazowieckie (Błędów, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Żyrardów)

Miejsce pracy: łódzkie (Skierniewice, Łowicz, Rawa Mazowiecka)

Miejsce pracy: lubelskie (Lublin, Zamość, Sandomierz, Opole Lubelskie)

Opis stanowiska:

  • prowadzenie badań polowych środków ochrony roślin zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki Doświadczalnej oraz normami EPPO (Europejsko – Śródziemnomorska Organizacja Ochrony Roślin)
  • wykonywanie ocen skuteczności badanych środków ochrony roślin
  • wykonywanie zabiegów agrotechnicznych
  • opieka nad poletkami doświadczalnymi

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe średnie/wyższe: ogrodnictwo, rolnictwo
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu upraw roślin
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole badawczym

W zamian oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy
  • szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:
research@fertico.com.pl

Specjalista ds. doświadczeń

  • analiza wyników badań oraz sporządzanie sprawozdań końcowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: ogrodnictwo, rolnictwo
  • doświadczenie w prowadzeniu badań polowych środków ochrony roślin
  • znajomość systemu ARM
  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umowa o prace

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym